Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Imię Sortuj wg tej kolumny Nazwisko Miejscowość
1.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
2.KP-0099NPAdamWincekToruń
3.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
4.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
5.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
6.KP-0006NPAdamPopielewskiBydgoszcz
7.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
8.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
9.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
10.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
11.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
12.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
13.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
14.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
15.KP-0026NPAgnieszkaBernatToruń
16.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
17.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
18.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
19.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
20.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
21.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
22.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
23.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
24.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
25.KP-0001NPAndrzejMalingowskiBydgoszcz
26.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
27.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
28.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
29.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
30.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
31.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
32.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
33.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
34.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
35.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
36.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
37.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
38.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
39.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
40.KP-0109NPAntoniPieczyńskiBydgoszcz
41.KP-0233NPArthurMletzakToruń
42.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
43.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
44.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
45.KP-0128NPBarbaraWalaszekToruń
46.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
47.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
48.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
49.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
50.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
51.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
52.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
53.KP-0046NPBogdanFryndtToruń
54.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
55.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
56.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
57.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
58.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
59.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
60.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
61.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
62.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
63.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
64.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
65.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
66.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
67.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
68.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
69.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
70.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
71.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
72.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
73.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
74.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
75.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
76.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
77.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
78.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
79.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
80.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
81.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
82.KP-0081NPGrzegorzWdowiakBydgoszcz
83.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
84.KP-0206NPGrzegorzRosaBydgoszcz
85.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
86.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
87.KP-0108NPIwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
88.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
89.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
90.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
91.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
92.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
93.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
94.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
95.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
96.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
97.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
98.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
99.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
100.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
101.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
102.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
103.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
104.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
105.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
106.KP-0040NPJarosławPudlińskiWłocławek
107.KP-0012NPJerzySzaflarskiBydgoszcz
108.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
109.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
110.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
111.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
112.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
113.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
114.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
115.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
116.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
117.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
118.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
119.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
120.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
121.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
122.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
123.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
124.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
125.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
126.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
127.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
128.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
129.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
130.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
131.KP-0329NPKatarzynaMasalskaWielka Nieszawka
132.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
133.KP-0212NPKatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
134.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
135.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
136.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
137.KP-0030NPKrystynaMiszczukBydgoszcz
138.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
139.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
140.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
141.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
142.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
143.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
144.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
145.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
146.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
147.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
148.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
149.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
150.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
151.KP-0227NPMaciejKurasToruń
152.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
153.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
154.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
155.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
156.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
157.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
158.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
159.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
160.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
161.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
162.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
163.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
164.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
165.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
166.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
167.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
168.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
169.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
170.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
171.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
172.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
173.KP-0002NPMarekJodkiewiczBydgoszcz
174.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
175.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
176.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
177.KP-0223NPMarekRyczekToruń
178.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
179.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
180.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
181.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
182.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
183.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
184.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
185.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
186.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
187.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
188.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
189.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
190.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
191.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
192.KP-0203NPMarzenaDybowskagm. Dobrcz
193.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
194.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
195.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
196.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
197.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
198.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
199.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
200.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
201.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
202.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
203.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
204.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
205.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
206.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
207.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
208.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
209.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
210.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
211.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
212.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
213.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
214.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
215.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
216.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
217.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
218.KP-0287NPPiotrPujanToruń
219.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
220.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
221.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
222.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
223.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
224.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
225.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
226.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
227.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
228.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
229.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
230.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
231.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
232.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
233.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
234.KP-0274NPRafałMysiakToruń
235.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
236.KP-0308OPRobertPaligaKoronowo
237.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
238.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
239.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
240.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
241.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
242.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
243.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
244.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
245.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
246.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
247.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
248.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
249.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
250.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
251.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
252.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
253.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
254.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
255.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
256.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
257.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
258.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
259.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
260.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
261.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
262.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
263.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
264.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
265.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
266.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
267.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
268.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
269.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
270.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej