Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Imię Nazwisko Miejscowość Sortuj wg tej kolumny
1.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
2.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
3.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
4.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
5.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
6.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
7.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
8.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
9.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
10.KP-0001NPAndrzejMalingowskiBydgoszcz
11.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
12.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
13.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
14.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
15.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
16.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
17.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
18.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
19.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
20.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
21.KP-0030NPKrystynaMiszczukBydgoszcz
22.KP-0108NPIwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
23.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
24.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
25.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
26.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
27.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
28.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
29.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
30.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
31.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
32.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
33.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
34.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
35.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
36.KP-0212NPKatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
37.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
38.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
39.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
40.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
41.KP-0206NPGrzegorzRosaBydgoszcz
42.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
43.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
44.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
45.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
46.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
47.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
48.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
49.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
50.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
51.KP-0012NPJerzySzaflarskiBydgoszcz
52.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
53.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
54.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
55.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
56.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
57.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
58.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
59.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
60.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
61.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
62.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
63.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
64.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
65.KP-0109NPAntoniPieczyńskiBydgoszcz
66.KP-0081NPGrzegorzWdowiakBydgoszcz
67.KP-0006NPAdamPopielewskiBydgoszcz
68.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
69.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
70.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
71.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
72.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
73.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
74.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
75.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
76.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
77.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
78.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
79.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
80.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
81.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
82.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
83.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
84.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
85.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
86.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
87.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
88.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
89.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
90.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
91.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
92.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
93.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
94.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
95.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
96.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
97.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
98.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
99.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
100.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
101.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
102.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
103.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
104.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
105.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
106.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
107.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
108.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
109.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
110.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
111.KP-0002NPMarekJodkiewiczBydgoszcz
112.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
113.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
114.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
115.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
116.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
117.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
118.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
119.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
120.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
121.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
122.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
123.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
124.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
125.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
126.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
127.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
128.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
129.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
130.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
131.KP-0203NPMarzenaDybowskagm. Dobrcz
132.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
133.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
134.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
135.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
136.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
137.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
138.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
139.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
140.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
141.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
142.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
143.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
144.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
145.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
146.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
147.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
148.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
149.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
150.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
151.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
152.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
153.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
154.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
155.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
156.KP-0308OPRobertPaligaKoronowo
157.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
158.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
159.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
160.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
161.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
162.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
163.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
164.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
165.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
166.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
167.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
168.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
169.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
170.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
171.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
172.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
173.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
174.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
175.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
176.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
177.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
178.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
179.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
180.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
181.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
182.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
183.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
184.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
185.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
186.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
187.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
188.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
189.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
190.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
191.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
192.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
193.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
194.KP-0287NPPiotrPujanToruń
195.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
196.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
197.KP-0026NPAgnieszkaBernatToruń
198.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
199.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
200.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
201.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
202.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
203.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
204.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
205.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
206.KP-0046NPBogdanFryndtToruń
207.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
208.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
209.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
210.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
211.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
212.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
213.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
214.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
215.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
216.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
217.KP-0099NPAdamWincekToruń
218.KP-0233NPArthurMletzakToruń
219.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
220.KP-0128NPBarbaraWalaszekToruń
221.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
222.KP-0223NPMarekRyczekToruń
223.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
224.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
225.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
226.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
227.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
228.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
229.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
230.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
231.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
232.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
233.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
234.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
235.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
236.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
237.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
238.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
239.KP-0227NPMaciejKurasToruń
240.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
241.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
242.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
243.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
244.KP-0274NPRafałMysiakToruń
245.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
246.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
247.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
248.KP-0329NPKatarzynaMasalskaWielka Nieszawka
249.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
250.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
251.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
252.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
253.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
254.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
255.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
256.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
257.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
258.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
259.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
260.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
261.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
262.KP-0040NPJarosławPudlińskiWłocławek
263.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
264.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
265.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
266.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
267.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
268.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
269.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
270.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej