Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Imię Nazwisko Miejscowość Sortuj wg tej kolumny
1.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
2.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
3.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
4.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
5.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
6.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
7.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
8.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
9.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
10.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
11.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
12.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
13.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
14.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
15.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
16.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
17.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
18.KP-0040NPJarosławPudlińskiWłocławek
19.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
20.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
21.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
22.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
23.KP-0329NPKatarzynaMasalskaWielka Nieszawka
24.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
25.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
26.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
27.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
28.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
29.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
30.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
31.KP-0223NPMarekRyczekToruń
32.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
33.KP-0233NPArthurMletzakToruń
34.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
35.KP-0026NPAgnieszkaBernatToruń
36.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
37.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
38.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
39.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
40.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
41.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
42.KP-0128NPBarbaraWalaszekToruń
43.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
44.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
45.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
46.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
47.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
48.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
49.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
50.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
51.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
52.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
53.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
54.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
55.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
56.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
57.KP-0227NPMaciejKurasToruń
58.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
59.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
60.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
61.KP-0099NPAdamWincekToruń
62.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
63.KP-0274NPRafałMysiakToruń
64.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
65.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
66.KP-0046NPBogdanFryndtToruń
67.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
68.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
69.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
70.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
71.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
72.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
73.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
74.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
75.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
76.KP-0287NPPiotrPujanToruń
77.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
78.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
79.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
80.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
81.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
82.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
83.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
84.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
85.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
86.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
87.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
88.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
89.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
90.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
91.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
92.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
93.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
94.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
95.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
96.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
97.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
98.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
99.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
100.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
101.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
102.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
103.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
104.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
105.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
106.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
107.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
108.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
109.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
110.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
111.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
112.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
113.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
114.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
115.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
116.KP-0308OPRobertPaligaKoronowo
117.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
118.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
119.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
120.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
121.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
122.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
123.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
124.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
125.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
126.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
127.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
128.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
129.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
130.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
131.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
132.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
133.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
134.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
135.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
136.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
137.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
138.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
139.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
140.KP-0203NPMarzenaDybowskagm. Dobrcz
141.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
142.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
143.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
144.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
145.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
146.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
147.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
148.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
149.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
150.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
151.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
152.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
153.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
154.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
155.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
156.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
157.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
158.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
159.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
160.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
161.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
162.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
163.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
164.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
165.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
166.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
167.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
168.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
169.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
170.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
171.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
172.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
173.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
174.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
175.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
176.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
177.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
178.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
179.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
180.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
181.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
182.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
183.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
184.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
185.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
186.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
187.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
188.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
189.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
190.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
191.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
192.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
193.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
194.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
195.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
196.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
197.KP-0212NPKatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
198.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
199.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
200.KP-0206NPGrzegorzRosaBydgoszcz
201.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
202.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
203.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
204.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
205.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
206.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
207.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
208.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
209.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
210.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
211.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
212.KP-0006NPAdamPopielewskiBydgoszcz
213.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
214.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
215.KP-0030NPKrystynaMiszczukBydgoszcz
216.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
217.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
218.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
219.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
220.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
221.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
222.KP-0001NPAndrzejMalingowskiBydgoszcz
223.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
224.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
225.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
226.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
227.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
228.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
229.KP-0109NPAntoniPieczyńskiBydgoszcz
230.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
231.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
232.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
233.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
234.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
235.KP-0081NPGrzegorzWdowiakBydgoszcz
236.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
237.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
238.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
239.KP-0002NPMarekJodkiewiczBydgoszcz
240.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
241.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
242.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
243.KP-0108NPIwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
244.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
245.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
246.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
247.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
248.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
249.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
250.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
251.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
252.KP-0012NPJerzySzaflarskiBydgoszcz
253.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
254.KP-0163NPRomanAkenBydgoszcz
255.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
256.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
257.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
258.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
259.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
260.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
261.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
262.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
263.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
264.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
265.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
266.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
267.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
268.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
269.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
270.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
271.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej