Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów

Stan na dzień: 07.08.2019, ilość członków czynnych: 262.

Lp. nr Imię Nazwisko Miejscowość Sortuj wg tej kolumny
1.KP-0140MałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
2.KP-0076MichałŁukowskiŻołędowo
3.KP-0341AdrianGrzegorczykŻnin
4.KP-0243PiotrBrzezińskiŻnin
5.KP-0175JacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
6.KP-0315BeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
7.KP-0325ArturBaranowskiWłocławek
8.KP-0270Tomasz PiotrJankowskiWłocławek
9.KP-0041JolantaStańczakWłocławek
10.KP-0167BogusławStroszejnWłocławek
11.KP-0286SławomirBieńkowskiWłocławek
12.KP-0147JacekGalickiWłocławek
13.KP-0336MałgorzataChylińskaWłocławek
14.KP-0040JarosławPudlińskiWłocławek
15.KP-0021WłodzimierzWitwickiWłocławek
16.KP-0210BartłomiejBąbińskiWłocławek
17.KP-0218BognaMarkowskaWłocławek
18.KP-0178MariaIngielewiczWłocławek
19.KP-0096Maciej MarcinMarkowskiWłocławek
20.KP-0169MariuszMichalskiWłocławek
21.KP-0245MikołajOstapiukWłocławek
22.KP-0329KatarzynaMasalskaWielka Nieszawka
23.KP-0173MariuszRutzWarszawa
24.KP-0251RafałBaldToruń, Bydgoszcz
25.KP-0155PiotrKlecanToruń
26.KP-0291KarolSłuszkiewiczToruń
27.KP-0287PiotrPujanToruń
28.KP-0340KatarzynaKalkowskaToruń
29.KP-0275DanielaOwedyk-IdziakToruń
30.KP-0053AnnaSzulcToruń
31.KP-0095JanTajchmanToruń
32.KP-0128BarbaraWalaszekToruń
33.KP-0332AnnaMatosekToruń
34.KP-0050MariaTatarzyckaToruń
35.KP-0099AdamWincekToruń
36.KP-0293JoannaLipskaToruń
37.KP-0093ZbigniewWajerToruń
38.KP-0075LeszekTruchelToruń
39.KP-0047AdamKołodziejToruń
40.KP-0129PiotrKołodziejukToruń
41.KP-0035CezaryOwczarekToruń
42.KP-0294ArturBorkowiczToruń
43.KP-0246PawełPietrzakToruń
44.KP-0130MałgorzataRaczyńskaToruń
45.KP-0028JerzyMatusiak-TusiackiToruń
46.KP-0199MagdalenaRuczkowskaToruń
47.KP-0124MarekRudnickiToruń
48.KP-0145AndrzejŁozińskiToruń
49.KP-0190AnnaRudólffToruń
50.KP-0113ZbigniewRudólffToruń
51.KP-0223MarekRyczekToruń
52.KP-0227MaciejKurasToruń
53.KP-0049MirosławSkorczyńskiToruń
54.KP-0317JakubGorzkaToruń
55.KP-0094PiotrKoziejToruń
56.KP-0226AgataKołodzińskaToruń
57.KP-0211SylwiaKołodziejukToruń
58.KP-0233ArthurMletzakToruń
59.KP-0027JolantaDomżałToruń
60.KP-0204Aleksander FilipFurmanekToruń
61.KP-0046BogdanFryndtToruń
62.KP-0309AleksandraKubisiakToruń
63.KP-0313AnnaStasiakToruń
64.KP-0043PrzemysławDudziukToruń
65.KP-0120ZbigniewSzewczykToruń
66.KP-0044PiotrDąbrowskiToruń
67.KP-0157JakubCzłonkowskiToruń
68.KP-0166TomaszRumińskiToruń
69.KP-0244JolantaBudzichowskaToruń
70.KP-0188IzabelaBoczar-JaguszToruń
71.KP-0343PiotrKamińskiToruń
72.KP-0026AgnieszkaBernatToruń
73.KP-0346EwelinaAptacyToruń
74.KP-0189MałgorzataAdamskaToruń
75.KP-0274RafałMysiakToruń
76.KP-0263MarcinDąbrowskiToruń
77.KP-0259GrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
78.KP-0254JacekGawrońskiToruń
79.KP-0262AdamRudzińskiToruń
80.KP-0258ŁukaszIdziakToruń
81.KP-0257MichałRadwańskiToruń
82.KP-0301AmabelaDyllaToruń
83.KP-0139ElżbietaGrochockaToruń
84.KP-0281PiotrSobocińskiToruń
85.KP-0253AgataSadkowskaToruń
86.KP-0314SławomirPolakŚwiecie
87.KP-0306MonikaKnutŚliwice
88.KP-0229KatarzynaPaszkiewiczŚlesin
89.KP-0059AlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
90.KP-0045WiesławaMałolepsza-RadzikSławno
91.KP-0297PaulinaSądejSkłudzewo
92.KP-0298MarcinGawłowskiSkępe
93.KP-0351ŁukaszRosiakSienno
94.KP-0029EdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
95.KP-0344KatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
96.KP-0184AdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
97.KP-0323PiotrNowickiOsówiec
98.KP-0355DanielBiałkaOsielsko
99.KP-0303MarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
100.KP-0153AnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
101.KP-0152ZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
102.KP-0064AndrzejMygaNiemcz
103.KP-0345MartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
104.KP-0324ŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
105.KP-0087StanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
106.KP-0239JoannaAdamskaLubraniec
107.KP-0308RobertPaligaKoronowo
108.KP-0290MarcinNowickiKoronowo
109.KP-0304MarikaSupersonKoronowo
110.KP-0347PiotrDudaKończewice
111.KP-0122JanuszPulikowskiKcynia
112.KP-0203MarzenaDybowskaKarolewo gm. Dobrcz
113.KP-0348PatrycjaDrohomireckaKarbowo
114.KP-0104DorotaRubik-SałacińskaInowrocław
115.KP-0181JanJurkowskiInowrocław
116.KP-0282JanuszBałabańskiInowrocław
117.KP-0350Wojciech PiotrBromboszczInowrocław
118.KP-0224ZdzisławBałabańskiInowrocław
119.KP-0159WojciechArczyńskiInowrocław
120.KP-0295RadosławGłowackiGrudziądz
121.KP-0185TomaszPorębnyGrudziądz
122.KP-0264MichałJagłaGrudziądz
123.KP-0235Anna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
124.KP-0276WojciechKapkaGrudziądz
125.KP-0143TomaszCzajkaGrudziądz
126.KP-0196IzabelaZwolickaGrudziądz
127.KP-0015JaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
128.KP-0144AnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
129.KP-0320BartoszGroszGrudziądz
130.KP-0016TadeuszKrepskiGrudziądz
131.KP-0039MarekGroszGrudziądz
132.KP-0014AdamJagłaGrudziądz
133.KP-0356Michał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
134.KP-0260DorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
135.KP-0266DorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
136.KP-0311TomaszDerezińskiGąsawa
137.KP-0321MarekMischkerDrzycim
138.KP-0337AgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
139.KP-0142GrażynaKonarskaCiechocinek
140.KP-0255KrzysztofKaniewskiCiechocinek
141.KP-0177TadeuszŚliwińskiCiechocinek
142.KP-0267ArturMaciejewskiBydgoszcz
143.KP-0236KatarzynaGlamowskaBydgoszcz
144.KP-0283IzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
145.KP-0271KatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
146.KP-0078MariuszJanikBydgoszcz
147.KP-0108IwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
148.KP-0284PawełSkóraBydgoszcz
149.KP-0273MichałKulczyńskiBydgoszcz
150.KP-0112JoannaGołataBydgoszcz
151.KP-0208MonikaHahnBydgoszcz
152.KP-0079MarinaGrzybekBydgoszcz
153.KP-0272PiotrRommelBydgoszcz
154.KP-0134MartaGórakBydgoszcz
155.KP-0261NinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
156.KP-0092AleksandraGraczykBydgoszcz
157.KP-0300EmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
158.KP-0278ŁukaszPisarekBydgoszcz
159.KP-0116JerzyHurynBydgoszcz
160.KP-0333KatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
161.KP-0307AdriannaTyrakowskaBydgoszcz
162.KP-0214KrzysztofFaleńczykBydgoszcz
163.KP-0310MagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
164.KP-0225SławomirChazbijewiczBydgoszcz
165.KP-0338KatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
166.KP-0221JacekBudzyńskiBydgoszcz
167.KP-0011MarekBielskiBydgoszcz
168.KP-0247PiotrBartkowiakBydgoszcz
169.KP-0085ZdzisławAmbrożekBydgoszcz
170.KP-0010KrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
171.KP-0349Ewa DagnyJasińskaBydgoszcz
172.KP-0137MariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
173.KP-0126ElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
174.KP-0352Jakub MikołajKajdaszBydgoszcz
175.KP-0353PiotrTabaszewskiBydgoszcz
176.KP-0335AgnieszkaBitowtBydgoszcz
177.KP-0105GrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
178.KP-0312ZbigniewRąbalskiBydgoszcz
179.KP-0086JuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
180.KP-0318AleksandraBurytaBydgoszcz
181.KP-0319DominikSkąpskiBydgoszcz
182.KP-0322KamilJasikBydgoszcz
183.KP-0101JolantaCzyżowiczBydgoszcz
184.KP-0326PawełGoniaBydgoszcz
185.KP-0327MagdalenaRatajBydgoszcz
186.KP-0328AleksandraWełnaBydgoszcz
187.KP-0316MonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
188.KP-0330KatarzynaLebieckaBydgoszcz
189.KP-0135AndrzejSzmelterBydgoszcz
190.KP-0354Daniel RafałFurmańczykBydgoszcz
191.KP-0091PiotrNasiadekBydgoszcz
192.KP-0206GrzegorzRosaBydgoszcz
193.KP-0057LudmiłaMagdańskaBydgoszcz
194.KP-0171PawełŁukowiczBydgoszcz
195.KP-0037KrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
196.KP-0242JustynaŁomaszewiczBydgoszcz
197.KP-0212KatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
198.KP-0342EwelinaLiberackaBydgoszcz
199.KP-0334MarcelinaPończochaBydgoszcz
200.KP-0193SławomirRybackiBydgoszcz
201.KP-0148PiotrLewińskiBydgoszcz
202.KP-0107WojciechKwiatkowskiBydgoszcz
203.KP-0077MałgorzataSchmidtBydgoszcz
204.KP-0110MałgorzataKulejewskaBydgoszcz
205.KP-0288JoannaTadychBydgoszcz
206.KP-0222JoannaSollichBydgoszcz
207.KP-0071RomanRomanowiczBydgoszcz
208.KP-0054AnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
209.KP-0008ZenonNowackiBydgoszcz
210.KP-0201MałgorzataNowakBydgoszcz
211.KP-0030KrystynaMiszczukBydgoszcz
212.KP-0219JacekOtapowiczBydgoszcz
213.KP-0115JanuszMikielskiBydgoszcz
214.KP-0114AgnieszkaMikielskaBydgoszcz
215.KP-0082EwaPasońBydgoszcz
216.KP-0033MichałMianowskiBydgoszcz
217.KP-0131AnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
218.KP-0109AntoniPieczyńskiBydgoszcz
219.KP-0296MałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
220.KP-0006AdamPopielewskiBydgoszcz
221.KP-0070MarekMelwińskiBydgoszcz
222.KP-0001AndrzejMalingowskiBydgoszcz
223.KP-0005SławomiraMalingowskaBydgoszcz
224.KP-0299AnitaBarnaśBydgoszcz
225.KP-0067ElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
226.KP-0012JerzySzaflarskiBydgoszcz
227.KP-0180DanutaJaroszewskaBydgoszcz
228.KP-0034DanutaKaczmarekBydgoszcz
229.KP-0141JacekWiśniewskiBydgoszcz
230.KP-0013GrzegorzJaworskiBydgoszcz
231.KP-0302MonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
232.KP-0285MartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
233.KP-0009Jan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
234.KP-0002MarekJodkiewiczBydgoszcz
235.KP-0149JacekWaraczewskiBydgoszcz
236.KP-0003BożenaWawrzkowiczBydgoszcz
237.KP-0279AnnaPikułaBydgoszcz
238.KP-0081GrzegorzWdowiakBydgoszcz
239.KP-0213MałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
240.KP-0215AgataTomaszewskaBydgoszcz
241.KP-0176AlicjaKamieniarzBydgoszcz
242.KP-0228MaciejKodzikBydgoszcz
243.KP-0163RomanAkenBydgoszcz
244.KP-0269SylwiaJankowskaBydgoszcz
245.KP-0007MariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
246.KP-0090JacekSzczutkowskiBydgoszcz
247.KP-0162IrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
248.KP-0031KrzysztofKempaBydgoszcz
249.KP-0292BeataPiaskowskaBydgoszcz
250.KP-0089SławomirSzumińskiBydgoszcz
251.KP-0252RobertŁuckaBydgoszcz
252.KP-0038MałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
253.KP-0197BartoszKamińskiBydgoszcz
254.KP-0069JanTamulewiczBydgoszcz
255.KP-0132ZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
256.KP-0102KrzysztofZakrzewskiBrodnica
257.KP-0250BeataSmagaBrodnica
258.KP-0241KarolinaAdamczyk-SkąpińskaBorówno gm. Dobrcz
259.KP-0138HannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
260.KP-0136ErnestEssuman-MensahBiałe Błota
261.KP-0305MonikaWilbrandtBiałe
262.KP-0268KrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski