Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Imię Nazwisko Sortuj wg tej kolumny Miejscowość
1.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
2.KP-0108NPIwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
3.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
4.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
5.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
6.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
7.KP-0378NPMagdalenaZasławskaToruń
8.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
9.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
10.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
11.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
12.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
13.KP-0099NPAdamWincekToruń
14.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
15.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
16.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
17.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
18.KP-0081NPGrzegorzWdowiakBydgoszcz
19.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
20.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
21.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
22.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
23.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
24.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
25.KP-0379NPŁukasz AndrzejTrzosekKoronowo
26.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
27.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
28.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
29.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
30.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
31.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
32.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
33.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
34.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
35.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
36.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
37.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
38.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
39.KP-0012NPJerzySzaflarskiBydgoszcz
40.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
41.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
42.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
43.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
44.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
45.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
46.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
47.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
48.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
49.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
50.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
51.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
52.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
53.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
54.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
55.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
56.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
57.KP-0223NPMarekRyczekToruń
58.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
59.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
60.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
61.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
62.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
63.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
64.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
65.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
66.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
67.KP-0206NPGrzegorzRosaBydgoszcz
68.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
69.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
70.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
71.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
72.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
73.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
74.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
75.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
76.KP-0287NPPiotrPujanToruń
77.KP-0040NPJarosławPudlińskiWłocławek
78.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
79.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
80.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
81.KP-0006NPAdamPopielewskiBydgoszcz
82.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
83.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
84.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
85.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
86.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
87.KP-0109NPAntoniPieczyńskiBydgoszcz
88.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
89.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
90.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
91.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
92.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
93.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
94.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
95.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
96.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
97.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
98.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
99.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
100.KP-0274NPRafałMysiakToruń
101.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
102.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
103.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
104.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
105.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
106.KP-0233NPArthurMletzakToruń
107.KP-0030NPKrystynaMiszczukBydgoszcz
108.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
109.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
110.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
111.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
112.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
113.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
114.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
115.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
116.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
117.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
118.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
119.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
120.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
121.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
122.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
123.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
124.KP-0001NPAndrzejMalingowskiBydgoszcz
125.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
126.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
127.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
128.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
129.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
130.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
131.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
132.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
133.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
134.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
135.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
136.KP-0212NPKatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
137.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
138.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
139.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
140.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
141.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
142.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
143.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
144.KP-0227NPMaciejKurasToruń
145.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
146.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
147.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
148.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
149.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
150.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
151.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
152.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
153.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
154.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
155.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
156.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
157.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
158.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
159.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
160.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
161.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
162.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
163.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
164.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
165.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
166.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
167.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
168.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
169.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
170.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
171.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
172.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
173.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
174.KP-0002NPMarekJodkiewiczBydgoszcz
175.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
176.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
177.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
178.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
179.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
180.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
181.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
182.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
183.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
184.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
185.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
186.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
187.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
188.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
189.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
190.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
191.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
192.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
193.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
194.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
195.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
196.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
197.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
198.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
199.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
200.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
201.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
202.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
203.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
204.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
205.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
206.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
207.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
208.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
209.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
210.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
211.KP-0046NPBogdanFryndtToruń
212.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
213.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
214.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
215.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
216.KP-0203NPMarzenaDybowskagm. Dobrcz
217.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
218.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
219.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
220.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
221.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
222.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
223.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
224.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
225.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
226.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
227.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
228.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
229.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
230.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
231.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
232.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
233.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
234.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
235.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
236.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
237.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
238.KP-0329NPKatarzynaCiemielewskaWielka Nieszawka
239.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
240.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
241.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
242.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
243.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
244.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
245.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
246.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
247.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
248.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
249.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
250.KP-0188NPIzabelaBoczar-JaguszToruń
251.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
252.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
253.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
254.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
255.KP-0026NPAgnieszkaBernatToruń
256.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
257.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
258.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
259.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
260.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
261.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
262.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
263.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
264.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
265.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
266.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
267.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
268.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
269.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
270.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej