Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów

Stan na dzień: 30.01.2019, ilość członków czynnych: 249.

Lp. nr Imię Nazwisko Sortuj wg tej kolumny Miejscowość
1.KP-0268KrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
2.KP-0108IwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
3.KP-0196IzabelaZwolickaGrudziądz
4.KP-0102KrzysztofZakrzewskiBrodnica
5.KP-0152ZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
6.KP-0021WłodzimierzWitwickiWłocławek
7.KP-0141JacekWiśniewskiBydgoszcz
8.KP-0266DorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
9.KP-0099AdamWincekToruń
10.KP-0305MonikaWilbrandtBiałe
11.KP-0132ZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
12.KP-0328AleksandraWełnaBydgoszcz
13.KP-0213MałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
14.KP-0081GrzegorzWdowiakBydgoszcz
15.KP-0003BożenaWawrzkowiczBydgoszcz
16.KP-0149JacekWaraczewskiBydgoszcz
17.KP-0128BarbaraWalaszekToruń
18.KP-0093ZbigniewWajerToruń
19.KP-0307AdriannaTyrakowskaBydgoszcz
20.KP-0302MonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
21.KP-0075LeszekTruchelToruń
22.KP-0215AgataTomaszewskaBydgoszcz
23.KP-0050MariaTatarzyckaToruń
24.KP-0069JanTamulewiczBydgoszcz
25.KP-0095JanTajchmanToruń
26.KP-0288JoannaTadychBydgoszcz
27.KP-0038MałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
28.KP-0271KatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
29.KP-0177TadeuszŚliwińskiCiechocinek
30.KP-0089SławomirSzumińskiBydgoszcz
31.KP-0053AnnaSzulcToruń
32.KP-0135AndrzejSzmelterBydgoszcz
33.KP-0120ZbigniewSzewczykToruń
34.KP-0090JacekSzczutkowskiBydgoszcz
35.KP-0012JerzySzaflarskiBydgoszcz
36.KP-0304MarikaSupersonKoronowo
37.KP-0067ElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
38.KP-0167BogusławStroszejnWłocławek
39.KP-0313AnnaStasiakToruń
40.KP-0041JolantaStańczakWłocławek
41.KP-0222JoannaSollichBydgoszcz
42.KP-0281PiotrSobocińskiToruń
43.KP-0087StanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
44.KP-0250BeataSmagaBrodnica
45.KP-0291KarolSłuszkiewiczToruń
46.KP-0284PawełSkóraBydgoszcz
47.KP-0009Jan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
48.KP-0049MirosławSkorczyńskiToruń
49.KP-0319DominikSkąpskiBydgoszcz
50.KP-0077MałgorzataSchmidtBydgoszcz
51.KP-0297PaulinaSądejSkłudzewo
52.KP-0253AgataSadkowskaToruń
53.KP-0223MarekRyczekToruń
54.KP-0193SławomirRybackiBydgoszcz
55.KP-0173MariuszRutzWarszawa
56.KP-0262AdamRudzińskiToruń
57.KP-0190AnnaRudólffToruń
58.KP-0113ZbigniewRudólffToruń
59.KP-0124MarekRudnickiToruń
60.KP-0199MagdalenaRuczkowskaToruń
61.KP-0104DorotaRubik-SałacińskaInowrocław
62.KP-0206GrzegorzRosaBydgoszcz
63.KP-0272PiotrRommelBydgoszcz
64.KP-0071RomanRomanowiczBydgoszcz
65.KP-0054AnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
66.KP-0339Magda JoannaRedzińskaToruń
67.KP-0312ZbigniewRąbalskiBydgoszcz
68.KP-0327MagdalenaRatajBydgoszcz
69.KP-0257MichałRadwańskiToruń
70.KP-0130MałgorzataRaczyńskaToruń
71.KP-0122JanuszPulikowskiKcynia
72.KP-0287PiotrPujanToruń
73.KP-0040JarosławPudlińskiWłocławek
74.KP-0185TomaszPorębnyGrudziądz
75.KP-0337AgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
76.KP-0006AdamPopielewskiBydgoszcz
77.KP-0334MarcelinaPończochaBydgoszcz
78.KP-0314SławomirPolakŚwiecie
79.KP-0278ŁukaszPisarekBydgoszcz
80.KP-0279AnnaPikułaBydgoszcz
81.KP-0246PawełPietrzakToruń
82.KP-0109AntoniPieczyńskiBydgoszcz
83.KP-0292BeataPiaskowskaBydgoszcz
84.KP-0131AnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
85.KP-0229KatarzynaPaszkiewiczŚlesin
86.KP-0082EwaPasońBydgoszcz
87.KP-0308RobertPaligaKoronowo
88.KP-0275DanielaOwedyk-IdziakToruń
89.KP-0035CezaryOwczarekToruń
90.KP-0219JacekOtapowiczBydgoszcz
91.KP-0245MikołajOstapiukWłocławek
92.KP-0323PiotrNowickiOsówiec
93.KP-0290MarcinNowickiKoronowo
94.KP-0201MałgorzataNowakBydgoszcz
95.KP-0008ZenonNowackiBydgoszcz
96.KP-0091PiotrNasiadekBydgoszcz
97.KP-0274RafałMysiakToruń
98.KP-0064AndrzejMygaNiemcz
99.KP-0175JacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
100.KP-0303MarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
101.KP-0283IzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
102.KP-0233ArthurMletzakToruń
103.KP-0030KrystynaMiszczukBydgoszcz
104.KP-0321MarekMischkerDrzycim
105.KP-0115JanuszMikielskiBydgoszcz
106.KP-0114AgnieszkaMikielskaBydgoszcz
107.KP-0169MariuszMichalskiWłocławek
108.KP-0033MichałMianowskiBydgoszcz
109.KP-0070MarekMelwińskiBydgoszcz
110.KP-0310MagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
111.KP-0028JerzyMatusiak-TusiackiToruń
112.KP-0332AnnaMatosekToruń
113.KP-0329KatarzynaMasalskaWielka Nieszawka
114.KP-0259GrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
115.KP-0096Maciej MarcinMarkowskiWłocławek
116.KP-0218BognaMarkowskaWłocławek
117.KP-0045WiesławaMałolepsza-RadzikSławno
118.KP-0333KatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
119.KP-0001AndrzejMalingowskiBydgoszcz
120.KP-0005SławomiraMalingowskaBydgoszcz
121.KP-0057LudmiłaMagdańskaBydgoszcz
122.KP-0184AdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
123.KP-0267ArturMaciejewskiBydgoszcz
124.KP-0076MichałŁukowskiŻołędowo
125.KP-0171PawełŁukowiczBydgoszcz
126.KP-0037KrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
127.KP-0252RobertŁuckaBydgoszcz
128.KP-0145AndrzejŁozińskiToruń
129.KP-0242JustynaŁomaszewiczBydgoszcz
130.KP-0212KatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
131.KP-0235Anna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
132.KP-0293JoannaLipskaToruń
133.KP-0059AlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
134.KP-0342EwelinaLiberackaBydgoszcz
135.KP-0148PiotrLewińskiBydgoszcz
136.KP-0330KatarzynaLebieckaBydgoszcz
137.KP-0107WojciechKwiatkowskiBydgoszcz
138.KP-0227MaciejKurasToruń
139.KP-0110MałgorzataKulejewskaBydgoszcz
140.KP-0273MichałKulczyńskiBydgoszcz
141.KP-0316MonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
142.KP-0300EmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
143.KP-0309AleksandraKubisiakToruń
144.KP-0016TadeuszKrepskiGrudziądz
145.KP-0094PiotrKoziejToruń
146.KP-0142GrażynaKonarskaCiechocinek
147.KP-0226AgataKołodzińskaToruń
148.KP-0129PiotrKołodziejukToruń
149.KP-0211SylwiaKołodziejukToruń
150.KP-0047AdamKołodziejToruń
151.KP-0228MaciejKodzikBydgoszcz
152.KP-0306MonikaKnutŚliwice
153.KP-0155PiotrKlecanToruń
154.KP-0162IrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
155.KP-0338KatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
156.KP-0031KrzysztofKempaBydgoszcz
157.KP-0276WojciechKapkaGrudziądz
158.KP-0255KrzysztofKaniewskiCiechocinek
159.KP-0197BartoszKamińskiBydgoszcz
160.KP-0176AlicjaKamieniarzBydgoszcz
161.KP-0340KatarzynaKalkowskaToruń
162.KP-0034DanutaKaczmarekBydgoszcz
163.KP-0181JanJurkowskiInowrocław
164.KP-0002MarekJodkiewiczBydgoszcz
165.KP-0013GrzegorzJaworskiBydgoszcz
166.KP-0322KamilJasikBydgoszcz
167.KP-0180DanutaJaroszewskaBydgoszcz
168.KP-0029EdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
169.KP-0270Tomasz PiotrJankowskiWłocławek
170.KP-0007MariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
171.KP-0269SylwiaJankowskaBydgoszcz
172.KP-0078MariuszJanikBydgoszcz
173.KP-0264MichałJagłaGrudziądz
174.KP-0014AdamJagłaGrudziądz
175.KP-0178MariaIngielewiczWłocławek
176.KP-0258ŁukaszIdziakToruń
177.KP-0116JerzyHurynBydgoszcz
178.KP-0296MałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
179.KP-0208MonikaHahnBydgoszcz
180.KP-0079MarinaGrzybekBydgoszcz
181.KP-0341AdrianGrzegorczykŻnin
182.KP-0320BartoszGroszGrudziądz
183.KP-0039MarekGroszGrudziądz
184.KP-0139ElżbietaGrochockaToruń
185.KP-0092AleksandraGraczykBydgoszcz
186.KP-0134MartaGórakBydgoszcz
187.KP-0317JakubGorzkaToruń
188.KP-0326PawełGoniaBydgoszcz
189.KP-0112JoannaGołataBydgoszcz
190.KP-0295RadosławGłowackiGrudziądz
191.KP-0236KatarzynaGlamowskaBydgoszcz
192.KP-0324ŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
193.KP-0254JacekGawrońskiToruń
194.KP-0298MarcinGawłowskiSkępe
195.KP-0147JacekGalickiWłocławek
196.KP-0204Aleksander FilipFurmanekToruń
197.KP-0046BogdanFryndtToruń
198.KP-0138HannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
199.KP-0214KrzysztofFaleńczykBydgoszcz
200.KP-0136ErnestEssuman-MensahBiałe Błota
201.KP-0301AmabelaDyllaToruń
202.KP-0203MarzenaDybowskaKarolewo gm. Dobrcz
203.KP-0043PrzemysławDudziukToruń
204.KP-0315BeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
205.KP-0086JuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
206.KP-0027JolantaDomżałToruń
207.KP-0311TomaszDerezińskiGąsawa
208.KP-0144AnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
209.KP-0263MarcinDąbrowskiToruń
210.KP-0044PiotrDąbrowskiToruń
211.KP-0101JolantaCzyżowiczBydgoszcz
212.KP-0062LucynaCzyżniewskaToruń
213.KP-0261NinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
214.KP-0157JakubCzłonkowskiToruń
215.KP-0015JaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
216.KP-0260DorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
217.KP-0105GrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
218.KP-0143TomaszCzajkaGrudziądz
219.KP-0336MałgorzataChylińskaWłocławek
220.KP-0225SławomirChazbijewiczBydgoszcz
221.KP-0153AnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
222.KP-0318AleksandraBurytaBydgoszcz
223.KP-0221JacekBudzyńskiBydgoszcz
224.KP-0244JolantaBudzichowskaToruń
225.KP-0243PiotrBrzezińskiŻnin
226.KP-0294ArturBorkowiczToruń
227.KP-0140MałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
228.KP-0188IzabelaBoczar-JaguszToruń
229.KP-0335AgnieszkaBitowtBydgoszcz
230.KP-0286SławomirBieńkowskiWłocławek
231.KP-0011MarekBielskiBydgoszcz
232.KP-0026AgnieszkaBernatToruń
233.KP-0285MartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
234.KP-0210BartłomiejBąbińskiWłocławek
235.KP-0247PiotrBartkowiakBydgoszcz
236.KP-0299AnitaBarnaśBydgoszcz
237.KP-0325ArturBaranowskiWłocławek
238.KP-0224ZdzisławBałabańskiInowrocław
239.KP-0282JanuszBałabańskiInowrocław
240.KP-0251RafałBaldToruń, Bydgoszcz
241.KP-0159WojciechArczyńskiInowrocław
242.KP-0010KrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
243.KP-0137MariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
244.KP-0126ElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
245.KP-0085ZdzisławAmbrożekBydgoszcz
246.KP-0163RomanAkenBydgoszcz
247.KP-0189MałgorzataAdamskaToruń
248.KP-0239JoannaAdamskaLubraniec
249.KP-0241KarolinaAdamczyk-SkąpińskaBorówno gm. Dobrcz