Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Sortuj wg tej kolumny Uprawnienia * Imię Nazwisko Miejscowość
1.KP-0001NPAndrzejMalingowskiBydgoszcz
2.KP-0002NPMarekJodkiewiczBydgoszcz
3.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
4.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
5.KP-0006NPAdamPopielewskiBydgoszcz
6.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
7.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
8.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
9.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
10.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
11.KP-0012NPJerzySzaflarskiBydgoszcz
12.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
13.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
14.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
15.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
16.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
17.KP-0026NPAgnieszkaBernatToruń
18.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
19.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
20.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
21.KP-0030NPKrystynaMiszczukBydgoszcz
22.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
23.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
24.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
25.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
26.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
27.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
28.KP-0040NPJarosławPudlińskiWłocławek
29.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
30.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
31.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
32.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
33.KP-0046NPBogdanFryndtToruń
34.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
35.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
36.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
37.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
38.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
39.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
40.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
41.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
42.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
43.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
44.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
45.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
46.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
47.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
48.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
49.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
50.KP-0081NPGrzegorzWdowiakBydgoszcz
51.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
52.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
53.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
54.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
55.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
56.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
57.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
58.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
59.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
60.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
61.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
62.KP-0099NPAdamWincekToruń
63.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
64.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
65.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
66.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
67.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
68.KP-0108NPIwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
69.KP-0109NPAntoniPieczyńskiBydgoszcz
70.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
71.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
72.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
73.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
74.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
75.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
76.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
77.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
78.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
79.KP-0128NPBarbaraWalaszekToruń
80.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
81.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
82.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
83.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
84.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
85.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
86.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
87.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
88.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
89.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
90.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
91.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
92.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
93.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
94.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
95.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
96.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
97.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
98.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
99.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
100.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
101.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
102.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
103.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
104.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
105.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
106.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
107.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
108.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
109.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
110.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
111.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
112.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
113.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
114.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
115.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
116.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
117.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
118.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
119.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
120.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
121.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
122.KP-0203NPMarzenaDybowskagm. Dobrcz
123.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
124.KP-0206NPGrzegorzRosaBydgoszcz
125.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
126.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
127.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
128.KP-0212NPKatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
129.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
130.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
131.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
132.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
133.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
134.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
135.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
136.KP-0223NPMarekRyczekToruń
137.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
138.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
139.KP-0227NPMaciejKurasToruń
140.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
141.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
142.KP-0233NPArthurMletzakToruń
143.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
144.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
145.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
146.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
147.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
148.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
149.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
150.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
151.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
152.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
153.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
154.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
155.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
156.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
157.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
158.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
159.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
160.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
161.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
162.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
163.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
164.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
165.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
166.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
167.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
168.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
169.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
170.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
171.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
172.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
173.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
174.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
175.KP-0274NPRafałMysiakToruń
176.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
177.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
178.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
179.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
180.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
181.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
182.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
183.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
184.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
185.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
186.KP-0287NPPiotrPujanToruń
187.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
188.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
189.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
190.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
191.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
192.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
193.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
194.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
195.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
196.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
197.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
198.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
199.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
200.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
201.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
202.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
203.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
204.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
205.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
206.KP-0308OPRobertPaligaKoronowo
207.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
208.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
209.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
210.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
211.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
212.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
213.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
214.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
215.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
216.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
217.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
218.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
219.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
220.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
221.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
222.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
223.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
224.KP-0329NPKatarzynaMasalskaWielka Nieszawka
225.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
226.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
227.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
228.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
229.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
230.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
231.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
232.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
233.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
234.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
235.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
236.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
237.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
238.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
239.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
240.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
241.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
242.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
243.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
244.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
245.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
246.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
247.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
248.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
249.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
250.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
251.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
252.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
253.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
254.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
255.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
256.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
257.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
258.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
259.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
260.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
261.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
262.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
263.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
264.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
265.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
266.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
267.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
268.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
269.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
270.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej