Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Sortuj wg tej kolumny Uprawnienia * Imię Nazwisko Miejscowość
1.KP-0379NPŁukasz AndrzejTrzosekKoronowo
2.KP-0378NPMagdalenaZasławskaToruń
3.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
4.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
5.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
6.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
7.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
8.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
9.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
10.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
11.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
12.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
13.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
14.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
15.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
16.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
17.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
18.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
19.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
20.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
21.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
22.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
23.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
24.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
25.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
26.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
27.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
28.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
29.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
30.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
31.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
32.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
33.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
34.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
35.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
36.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
37.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
38.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
39.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
40.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
41.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
42.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
43.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
44.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
45.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
46.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
47.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
48.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
49.KP-0329NPKatarzynaCiemielewskaWielka Nieszawka
50.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
51.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
52.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
53.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
54.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
55.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
56.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
57.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
58.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
59.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
60.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
61.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
62.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
63.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
64.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
65.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
66.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
67.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
68.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
69.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
70.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
71.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
72.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
73.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
74.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
75.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
76.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
77.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
78.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
79.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
80.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
81.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
82.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
83.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
84.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
85.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
86.KP-0287NPPiotrPujanToruń
87.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
88.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
89.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
90.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
91.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
92.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
93.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
94.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
95.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
96.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
97.KP-0274NPRafałMysiakToruń
98.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
99.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
100.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
101.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
102.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
103.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
104.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
105.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
106.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
107.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
108.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
109.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
110.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
111.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
112.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
113.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
114.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
115.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
116.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
117.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
118.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
119.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
120.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
121.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
122.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
123.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
124.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
125.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
126.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
127.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
128.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
129.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
130.KP-0233NPArthurMletzakToruń
131.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
132.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
133.KP-0227NPMaciejKurasToruń
134.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
135.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
136.KP-0223NPMarekRyczekToruń
137.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
138.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
139.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
140.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
141.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
142.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
143.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
144.KP-0212NPKatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
145.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
146.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
147.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
148.KP-0206NPGrzegorzRosaBydgoszcz
149.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
150.KP-0203NPMarzenaDybowskagm. Dobrcz
151.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
152.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
153.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
154.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
155.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
156.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
157.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
158.KP-0188NPIzabelaBoczar-JaguszToruń
159.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
160.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
161.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
162.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
163.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
164.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
165.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
166.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
167.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
168.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
169.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
170.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
171.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
172.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
173.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
174.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
175.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
176.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
177.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
178.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
179.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
180.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
181.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
182.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
183.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
184.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
185.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
186.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
187.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
188.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
189.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
190.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
191.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
192.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
193.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
194.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
195.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
196.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
197.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
198.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
199.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
200.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
201.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
202.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
203.KP-0109NPAntoniPieczyńskiBydgoszcz
204.KP-0108NPIwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
205.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
206.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
207.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
208.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
209.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
210.KP-0099NPAdamWincekToruń
211.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
212.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
213.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
214.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
215.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
216.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
217.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
218.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
219.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
220.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
221.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
222.KP-0081NPGrzegorzWdowiakBydgoszcz
223.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
224.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
225.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
226.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
227.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
228.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
229.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
230.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
231.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
232.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
233.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
234.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
235.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
236.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
237.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
238.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
239.KP-0046NPBogdanFryndtToruń
240.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
241.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
242.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
243.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
244.KP-0040NPJarosławPudlińskiWłocławek
245.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
246.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
247.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
248.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
249.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
250.KP-0030NPKrystynaMiszczukBydgoszcz
251.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
252.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
253.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
254.KP-0026NPAgnieszkaBernatToruń
255.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
256.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
257.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
258.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
259.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
260.KP-0012NPJerzySzaflarskiBydgoszcz
261.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
262.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
263.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
264.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
265.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
266.KP-0006NPAdamPopielewskiBydgoszcz
267.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
268.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
269.KP-0002NPMarekJodkiewiczBydgoszcz
270.KP-0001NPAndrzejMalingowskiBydgoszcz

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej