Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Sortuj wg tej kolumny Uprawnienia * Imię Nazwisko Miejscowość
1.KP-0381NPJoanna KarolinaCzerniakiewiczBydgoszcz
2.KP-0380NPNatalia OktawiaTaczkowskaNakło nad Notecią
3.KP-0379NPŁukasz AndrzejTrzosekKoronowo
4.KP-0378NPMagdalenaZasławskaToruń
5.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
6.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
7.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
8.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
9.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
10.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
11.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
12.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
13.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
14.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
15.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
16.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
17.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
18.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
19.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
20.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
21.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
22.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
23.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
24.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
25.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
26.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
27.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
28.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
29.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
30.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
31.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
32.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
33.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
34.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
35.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
36.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
37.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
38.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
39.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
40.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
41.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
42.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
43.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
44.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
45.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
46.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
47.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
48.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
49.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
50.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
51.KP-0329NPKatarzynaCiemielewskaWielka Nieszawka
52.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
53.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
54.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
55.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
56.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
57.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
58.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
59.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
60.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
61.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
62.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
63.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
64.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
65.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
66.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
67.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
68.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
69.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
70.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
71.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
72.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
73.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
74.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
75.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
76.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
77.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
78.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
79.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
80.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
81.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
82.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
83.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
84.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
85.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
86.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
87.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
88.KP-0287NPPiotrPujanToruń
89.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
90.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
91.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
92.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
93.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
94.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
95.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
96.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
97.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
98.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
99.KP-0274NPRafałMysiakToruń
100.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
101.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
102.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
103.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
104.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
105.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
106.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
107.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
108.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
109.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
110.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
111.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
112.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
113.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
114.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
115.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
116.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
117.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
118.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
119.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
120.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
121.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
122.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
123.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
124.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
125.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
126.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
127.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
128.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
129.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
130.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
131.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
132.KP-0233NPArthurMletzakToruń
133.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
134.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
135.KP-0227NPMaciejKurasToruń
136.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
137.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
138.KP-0223NPMarekRyczekToruń
139.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
140.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
141.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
142.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
143.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
144.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
145.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
146.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
147.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
148.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
149.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
150.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
151.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
152.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
153.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
154.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
155.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
156.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
157.KP-0188NPIzabelaBoczar-JaguszToruń
158.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
159.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
160.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
161.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
162.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
163.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
164.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
165.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
166.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
167.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
168.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
169.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
170.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
171.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
172.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
173.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
174.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
175.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
176.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
177.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
178.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
179.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
180.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
181.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
182.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
183.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
184.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
185.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
186.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
187.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
188.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
189.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
190.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
191.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
192.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
193.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
194.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
195.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
196.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
197.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
198.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
199.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
200.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
201.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
202.KP-0108NPIwona MariaZyman-FrydryszekBydgoszcz
203.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
204.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
205.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
206.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
207.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
208.KP-0099NPAdamWincekToruń
209.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
210.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
211.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
212.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
213.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
214.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
215.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
216.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
217.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
218.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
219.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
220.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
221.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
222.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
223.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
224.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
225.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
226.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
227.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
228.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
229.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
230.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
231.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
232.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
233.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
234.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
235.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
236.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
237.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
238.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
239.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
240.KP-0040NPJarosławPudlińskiWłocławek
241.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
242.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
243.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
244.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
245.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
246.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
247.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
248.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
249.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
250.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
251.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
252.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
253.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
254.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
255.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
256.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
257.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
258.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
259.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
260.KP-0006NPAdamPopielewskiBydgoszcz
261.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
262.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej