Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Sortuj wg tej kolumny Imię Nazwisko Miejscowość
1.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
2.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
3.KP-0081NPGrzegorzWdowiakBydgoszcz
4.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
5.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
6.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
7.KP-0128NPBarbaraWalaszekToruń
8.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
9.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
10.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
11.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
12.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
13.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
14.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
15.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
16.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
17.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
18.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
19.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
20.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
21.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
22.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
23.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
24.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
25.KP-0108NPIwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
26.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
27.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
28.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
29.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
30.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
31.KP-0099NPAdamWincekToruń
32.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
33.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
34.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
35.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
36.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
37.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
38.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
39.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
40.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
41.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
42.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
43.KP-0206NPGrzegorzRosaBydgoszcz
44.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
45.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
46.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
47.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
48.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
49.KP-0223NPMarekRyczekToruń
50.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
51.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
52.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
53.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
54.KP-0012NPJerzySzaflarskiBydgoszcz
55.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
56.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
57.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
58.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
59.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
60.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
61.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
62.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
63.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
64.KP-0040NPJarosławPudlińskiWłocławek
65.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
66.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
67.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
68.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
69.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
70.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
71.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
72.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
73.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
74.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
75.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
76.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
77.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
78.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
79.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
80.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
81.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
82.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
83.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
84.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
85.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
86.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
87.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
88.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
89.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
90.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
91.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
92.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
93.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
94.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
95.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
96.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
97.KP-0329NPKatarzynaMasalskaWielka Nieszawka
98.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
99.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
100.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
101.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
102.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
103.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
104.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
105.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
106.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
107.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
108.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
109.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
110.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
111.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
112.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
113.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
114.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
115.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
116.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
117.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
118.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
119.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
120.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
121.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
122.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
123.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
124.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
125.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
126.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
127.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
128.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
129.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
130.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
131.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
132.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
133.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
134.KP-0287NPPiotrPujanToruń
135.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
136.KP-0274NPRafałMysiakToruń
137.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
138.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
139.KP-0046NPBogdanFryndtToruń
140.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
141.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
142.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
143.KP-0203NPMarzenaDybowskagm. Dobrcz
144.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
145.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
146.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
147.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
148.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
149.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
150.KP-0002NPMarekJodkiewiczBydgoszcz
151.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
152.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
153.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
154.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
155.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
156.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
157.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
158.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
159.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
160.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
161.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
162.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
163.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
164.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
165.KP-0026NPAgnieszkaBernatToruń
166.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
167.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
168.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
169.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
170.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
171.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
172.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
173.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
174.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
175.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
176.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
177.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
178.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
179.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
180.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
181.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
182.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
183.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
184.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
185.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
186.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
187.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
188.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
189.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
190.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
191.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
192.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
193.KP-0006NPAdamPopielewskiBydgoszcz
194.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
195.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
196.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
197.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
198.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
199.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
200.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
201.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
202.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
203.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
204.KP-0001NPAndrzejMalingowskiBydgoszcz
205.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
206.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
207.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
208.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
209.KP-0030NPKrystynaMiszczukBydgoszcz
210.KP-0233NPArthurMletzakToruń
211.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
212.KP-0109NPAntoniPieczyńskiBydgoszcz
213.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
214.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
215.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
216.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
217.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
218.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
219.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
220.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
221.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
222.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
223.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
224.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
225.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
226.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
227.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
228.KP-0212NPKatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
229.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
230.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
231.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
232.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
233.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
234.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
235.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
236.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
237.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
238.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
239.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
240.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
241.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
242.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
243.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
244.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
245.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
246.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
247.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
248.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
249.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
250.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
251.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
252.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
253.KP-0227NPMaciejKurasToruń
254.KP-0308OPRobertPaligaKoronowo
255.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
256.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
257.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
258.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
259.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
260.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
261.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
262.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
263.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
264.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
265.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
266.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
267.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
268.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
269.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
270.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej