Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów

Stan na dzień: 30.01.2019, ilość członków czynnych: 249.

Lp. nr Imię Sortuj wg tej kolumny Nazwisko Miejscowość
1.KP-0132ZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
2.KP-0008ZenonNowackiBydgoszcz
3.KP-0224ZdzisławBałabańskiInowrocław
4.KP-0085ZdzisławAmbrożekBydgoszcz
5.KP-0113ZbigniewRudólffToruń
6.KP-0152ZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
7.KP-0093ZbigniewWajerToruń
8.KP-0120ZbigniewSzewczykToruń
9.KP-0312ZbigniewRąbalskiBydgoszcz
10.KP-0107WojciechKwiatkowskiBydgoszcz
11.KP-0276WojciechKapkaGrudziądz
12.KP-0159WojciechArczyńskiInowrocław
13.KP-0021WłodzimierzWitwickiWłocławek
14.KP-0045WiesławaMałolepsza-RadzikSławno
15.KP-0270Tomasz PiotrJankowskiWłocławek
16.KP-0311TomaszDerezińskiGąsawa
17.KP-0185TomaszPorębnyGrudziądz
18.KP-0143TomaszCzajkaGrudziądz
19.KP-0016TadeuszKrepskiGrudziądz
20.KP-0177TadeuszŚliwińskiCiechocinek
21.KP-0211SylwiaKołodziejukToruń
22.KP-0269SylwiaJankowskaBydgoszcz
23.KP-0087StanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
24.KP-0005SławomiraMalingowskaBydgoszcz
25.KP-0193SławomirRybackiBydgoszcz
26.KP-0286SławomirBieńkowskiWłocławek
27.KP-0225SławomirChazbijewiczBydgoszcz
28.KP-0089SławomirSzumińskiBydgoszcz
29.KP-0314SławomirPolakŚwiecie
30.KP-0071RomanRomanowiczBydgoszcz
31.KP-0163RomanAkenBydgoszcz
32.KP-0252RobertŁuckaBydgoszcz
33.KP-0308RobertPaligaKoronowo
34.KP-0251RafałBaldToruń, Bydgoszcz
35.KP-0274RafałMysiakToruń
36.KP-0295RadosławGłowackiGrudziądz
37.KP-0043PrzemysławDudziukToruń
38.KP-0272PiotrRommelBydgoszcz
39.KP-0148PiotrLewińskiBydgoszcz
40.KP-0094PiotrKoziejToruń
41.KP-0323PiotrNowickiOsówiec
42.KP-0129PiotrKołodziejukToruń
43.KP-0091PiotrNasiadekBydgoszcz
44.KP-0281PiotrSobocińskiToruń
45.KP-0155PiotrKlecanToruń
46.KP-0287PiotrPujanToruń
47.KP-0243PiotrBrzezińskiŻnin
48.KP-0044PiotrDąbrowskiToruń
49.KP-0247PiotrBartkowiakBydgoszcz
50.KP-0171PawełŁukowiczBydgoszcz
51.KP-0284PawełSkóraBydgoszcz
52.KP-0246PawełPietrzakToruń
53.KP-0326PawełGoniaBydgoszcz
54.KP-0297PaulinaSądejSkłudzewo
55.KP-0261NinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
56.KP-0302MonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
57.KP-0306MonikaKnutŚliwice
58.KP-0208MonikaHahnBydgoszcz
59.KP-0316MonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
60.KP-0305MonikaWilbrandtBiałe
61.KP-0049MirosławSkorczyńskiToruń
62.KP-0245MikołajOstapiukWłocławek
63.KP-0257MichałRadwańskiToruń
64.KP-0076MichałŁukowskiŻołędowo
65.KP-0273MichałKulczyńskiBydgoszcz
66.KP-0033MichałMianowskiBydgoszcz
67.KP-0264MichałJagłaGrudziądz
68.KP-0203MarzenaDybowskaKarolewo gm. Dobrcz
69.KP-0134MartaGórakBydgoszcz
70.KP-0285MartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
71.KP-0169MariuszMichalskiWłocławek
72.KP-0173MariuszRutzWarszawa
73.KP-0078MariuszJanikBydgoszcz
74.KP-0079MarinaGrzybekBydgoszcz
75.KP-0304MarikaSupersonKoronowo
76.KP-0178MariaIngielewiczWłocławek
77.KP-0137MariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
78.KP-0007MariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
79.KP-0050MariaTatarzyckaToruń
80.KP-0011MarekBielskiBydgoszcz
81.KP-0002MarekJodkiewiczBydgoszcz
82.KP-0039MarekGroszGrudziądz
83.KP-0223MarekRyczekToruń
84.KP-0321MarekMischkerDrzycim
85.KP-0124MarekRudnickiToruń
86.KP-0070MarekMelwińskiBydgoszcz
87.KP-0263MarcinDąbrowskiToruń
88.KP-0290MarcinNowickiKoronowo
89.KP-0303MarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
90.KP-0298MarcinGawłowskiSkępe
91.KP-0334MarcelinaPończochaBydgoszcz
92.KP-0130MałgorzataRaczyńskaToruń
93.KP-0213MałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
94.KP-0077MałgorzataSchmidtBydgoszcz
95.KP-0201MałgorzataNowakBydgoszcz
96.KP-0038MałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
97.KP-0140MałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
98.KP-0296MałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
99.KP-0189MałgorzataAdamskaToruń
100.KP-0336MałgorzataChylińskaWłocławek
101.KP-0110MałgorzataKulejewskaBydgoszcz
102.KP-0199MagdalenaRuczkowskaToruń
103.KP-0327MagdalenaRatajBydgoszcz
104.KP-0310MagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
105.KP-0339Magda JoannaRedzińskaToruń
106.KP-0096Maciej MarcinMarkowskiWłocławek
107.KP-0227MaciejKurasToruń
108.KP-0228MaciejKodzikBydgoszcz
109.KP-0258ŁukaszIdziakToruń
110.KP-0278ŁukaszPisarekBydgoszcz
111.KP-0324ŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
112.KP-0057LudmiłaMagdańskaBydgoszcz
113.KP-0062LucynaCzyżniewskaToruń
114.KP-0075LeszekTruchelToruń
115.KP-0102KrzysztofZakrzewskiBrodnica
116.KP-0214KrzysztofFaleńczykBydgoszcz
117.KP-0255KrzysztofKaniewskiCiechocinek
118.KP-0268KrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
119.KP-0010KrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
120.KP-0037KrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
121.KP-0031KrzysztofKempaBydgoszcz
122.KP-0030KrystynaMiszczukBydgoszcz
123.KP-0340KatarzynaKalkowskaToruń
124.KP-0333KatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
125.KP-0338KatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
126.KP-0236KatarzynaGlamowskaBydgoszcz
127.KP-0229KatarzynaPaszkiewiczŚlesin
128.KP-0212KatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
129.KP-0329KatarzynaMasalskaWielka Nieszawka
130.KP-0330KatarzynaLebieckaBydgoszcz
131.KP-0271KatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
132.KP-0241KarolinaAdamczyk-SkąpińskaBorówno gm. Dobrcz
133.KP-0291KarolSłuszkiewiczToruń
134.KP-0322KamilJasikBydgoszcz
135.KP-0242JustynaŁomaszewiczBydgoszcz
136.KP-0086JuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
137.KP-0041JolantaStańczakWłocławek
138.KP-0244JolantaBudzichowskaToruń
139.KP-0101JolantaCzyżowiczBydgoszcz
140.KP-0027JolantaDomżałToruń
141.KP-0222JoannaSollichBydgoszcz
142.KP-0293JoannaLipskaToruń
143.KP-0112JoannaGołataBydgoszcz
144.KP-0239JoannaAdamskaLubraniec
145.KP-0288JoannaTadychBydgoszcz
146.KP-0028JerzyMatusiak-TusiackiToruń
147.KP-0116JerzyHurynBydgoszcz
148.KP-0012JerzySzaflarskiBydgoszcz
149.KP-0040JarosławPudlińskiWłocławek
150.KP-0282JanuszBałabańskiInowrocław
151.KP-0122JanuszPulikowskiKcynia
152.KP-0115JanuszMikielskiBydgoszcz
153.KP-0015JaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
154.KP-0009Jan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
155.KP-0181JanJurkowskiInowrocław
156.KP-0095JanTajchmanToruń
157.KP-0069JanTamulewiczBydgoszcz
158.KP-0157JakubCzłonkowskiToruń
159.KP-0317JakubGorzkaToruń
160.KP-0090JacekSzczutkowskiBydgoszcz
161.KP-0175JacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
162.KP-0221JacekBudzyńskiBydgoszcz
163.KP-0149JacekWaraczewskiBydgoszcz
164.KP-0147JacekGalickiWłocławek
165.KP-0141JacekWiśniewskiBydgoszcz
166.KP-0219JacekOtapowiczBydgoszcz
167.KP-0254JacekGawrońskiToruń
168.KP-0196IzabelaZwolickaGrudziądz
169.KP-0283IzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
170.KP-0188IzabelaBoczar-JaguszToruń
171.KP-0108IwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
172.KP-0162IrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
173.KP-0138HannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
174.KP-0081GrzegorzWdowiakBydgoszcz
175.KP-0206GrzegorzRosaBydgoszcz
176.KP-0013GrzegorzJaworskiBydgoszcz
177.KP-0142GrażynaKonarskaCiechocinek
178.KP-0259GrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
179.KP-0105GrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
180.KP-0342EwelinaLiberackaBydgoszcz
181.KP-0082EwaPasońBydgoszcz
182.KP-0136ErnestEssuman-MensahBiałe Błota
183.KP-0300EmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
184.KP-0067ElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
185.KP-0139ElżbietaGrochockaToruń
186.KP-0126ElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
187.KP-0029EdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
188.KP-0104DorotaRubik-SałacińskaInowrocław
189.KP-0260DorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
190.KP-0266DorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
191.KP-0319DominikSkąpskiBydgoszcz
192.KP-0180DanutaJaroszewskaBydgoszcz
193.KP-0034DanutaKaczmarekBydgoszcz
194.KP-0275DanielaOwedyk-IdziakToruń
195.KP-0035CezaryOwczarekToruń
196.KP-0003BożenaWawrzkowiczBydgoszcz
197.KP-0167BogusławStroszejnWłocławek
198.KP-0218BognaMarkowskaWłocławek
199.KP-0046BogdanFryndtToruń
200.KP-0250BeataSmagaBrodnica
201.KP-0292BeataPiaskowskaBydgoszcz
202.KP-0315BeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
203.KP-0320BartoszGroszGrudziądz
204.KP-0197BartoszKamińskiBydgoszcz
205.KP-0210BartłomiejBąbińskiWłocławek
206.KP-0128BarbaraWalaszekToruń
207.KP-0294ArturBorkowiczToruń
208.KP-0267ArturMaciejewskiBydgoszcz
209.KP-0325ArturBaranowskiWłocławek
210.KP-0233ArthurMletzakToruń
211.KP-0109AntoniPieczyńskiBydgoszcz
212.KP-0235Anna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
213.KP-0131AnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
214.KP-0313AnnaStasiakToruń
215.KP-0054AnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
216.KP-0279AnnaPikułaBydgoszcz
217.KP-0190AnnaRudólffToruń
218.KP-0144AnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
219.KP-0332AnnaMatosekToruń
220.KP-0153AnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
221.KP-0053AnnaSzulcToruń
222.KP-0299AnitaBarnaśBydgoszcz
223.KP-0145AndrzejŁozińskiToruń
224.KP-0064AndrzejMygaNiemcz
225.KP-0001AndrzejMalingowskiBydgoszcz
226.KP-0135AndrzejSzmelterBydgoszcz
227.KP-0301AmabelaDyllaToruń
228.KP-0059AlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
229.KP-0176AlicjaKamieniarzBydgoszcz
230.KP-0328AleksandraWełnaBydgoszcz
231.KP-0309AleksandraKubisiakToruń
232.KP-0092AleksandraGraczykBydgoszcz
233.KP-0318AleksandraBurytaBydgoszcz
234.KP-0204Aleksander FilipFurmanekToruń
235.KP-0026AgnieszkaBernatToruń
236.KP-0337AgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
237.KP-0335AgnieszkaBitowtBydgoszcz
238.KP-0114AgnieszkaMikielskaBydgoszcz
239.KP-0253AgataSadkowskaToruń
240.KP-0226AgataKołodzińskaToruń
241.KP-0215AgataTomaszewskaBydgoszcz
242.KP-0307AdriannaTyrakowskaBydgoszcz
243.KP-0341AdrianGrzegorczykŻnin
244.KP-0006AdamPopielewskiBydgoszcz
245.KP-0262AdamRudzińskiToruń
246.KP-0014AdamJagłaGrudziądz
247.KP-0099AdamWincekToruń
248.KP-0047AdamKołodziejToruń
249.KP-0184AdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko