Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Imię Sortuj wg tej kolumny Nazwisko Miejscowość
1.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
2.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
3.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
4.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
5.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
6.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
7.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
8.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
9.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
10.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
11.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
12.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
13.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
14.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
15.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
16.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
17.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
18.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
19.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
20.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
21.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
22.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
23.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
24.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
25.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
26.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
27.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
28.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
29.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
30.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
31.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
32.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
33.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
34.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
35.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
36.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
37.KP-0274NPRafałMysiakToruń
38.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
39.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
40.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
41.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
42.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
43.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
44.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
45.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
46.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
47.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
48.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
49.KP-0287NPPiotrPujanToruń
50.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
51.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
52.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
53.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
54.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
55.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
56.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
57.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
58.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
59.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
60.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
61.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
62.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
63.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
64.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
65.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
66.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
67.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
68.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
69.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
70.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
71.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
72.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
73.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
74.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
75.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
76.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
77.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
78.KP-0203NPMarzenaDybowskagm. Dobrcz
79.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
80.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
81.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
82.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
83.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
84.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
85.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
86.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
87.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
88.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
89.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
90.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
91.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
92.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
93.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
94.KP-0002NPMarekJodkiewiczBydgoszcz
95.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
96.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
97.KP-0223NPMarekRyczekToruń
98.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
99.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
100.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
101.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
102.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
103.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
104.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
105.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
106.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
107.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
108.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
109.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
110.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
111.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
112.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
113.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
114.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
115.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
116.KP-0378NPMagdalenaZasławskaToruń
117.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
118.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
119.KP-0227NPMaciejKurasToruń
120.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
121.KP-0379NPŁukasz AndrzejTrzosekKoronowo
122.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
123.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
124.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
125.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
126.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
127.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
128.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
129.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
130.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
131.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
132.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
133.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
134.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
135.KP-0030NPKrystynaMiszczukBydgoszcz
136.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
137.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
138.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
139.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
140.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
141.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
142.KP-0329NPKatarzynaCiemielewskaWielka Nieszawka
143.KP-0212NPKatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
144.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
145.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
146.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
147.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
148.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
149.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
150.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
151.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
152.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
153.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
154.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
155.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
156.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
157.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
158.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
159.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
160.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
161.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
162.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
163.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
164.KP-0012NPJerzySzaflarskiBydgoszcz
165.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
166.KP-0040NPJarosławPudlińskiWłocławek
167.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
168.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
169.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
170.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
171.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
172.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
173.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
174.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
175.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
176.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
177.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
178.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
179.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
180.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
181.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
182.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
183.KP-0188NPIzabelaBoczar-JaguszToruń
184.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
185.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
186.KP-0108NPIwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
187.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
188.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
189.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
190.KP-0081NPGrzegorzWdowiakBydgoszcz
191.KP-0206NPGrzegorzRosaBydgoszcz
192.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
193.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
194.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
195.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
196.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
197.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
198.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
199.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
200.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
201.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
202.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
203.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
204.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
205.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
206.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
207.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
208.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
209.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
210.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
211.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
212.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
213.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
214.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
215.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
216.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
217.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
218.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
219.KP-0046NPBogdanFryndtToruń
220.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
221.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
222.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
223.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
224.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
225.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
226.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
227.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
228.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
229.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
230.KP-0233NPArthurMletzakToruń
231.KP-0109NPAntoniPieczyńskiBydgoszcz
232.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
233.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
234.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
235.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
236.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
237.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
238.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
239.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
240.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
241.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
242.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
243.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
244.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
245.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
246.KP-0001NPAndrzejMalingowskiBydgoszcz
247.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
248.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
249.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
250.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
251.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
252.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
253.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
254.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
255.KP-0026NPAgnieszkaBernatToruń
256.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
257.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
258.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
259.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
260.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
261.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
262.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
263.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
264.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
265.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
266.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
267.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
268.KP-0099NPAdamWincekToruń
269.KP-0006NPAdamPopielewskiBydgoszcz
270.KP-0047NPAdamKołodziejToruń

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej