Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Imię Nazwisko Sortuj wg tej kolumny Miejscowość
1.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
2.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
3.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
4.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
5.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
6.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
7.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
8.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
9.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
10.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
11.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
12.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
13.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
14.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
15.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
16.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
17.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
18.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
19.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
20.KP-0188NPIzabelaBoczar-JaguszToruń
21.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
22.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
23.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
24.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
25.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
26.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
27.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
28.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
29.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
30.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
31.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
32.KP-0329NPKatarzynaCiemielewskaWielka Nieszawka
33.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
34.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
35.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
36.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
37.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
38.KP-0381NPJoanna KarolinaCzerniakiewiczBydgoszcz
39.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
40.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
41.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
42.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
43.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
44.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
45.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
46.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
47.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
48.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
49.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
50.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
51.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
52.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
53.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
54.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
55.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
56.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
57.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
58.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
59.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
60.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
61.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
62.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
63.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
64.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
65.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
66.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
67.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
68.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
69.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
70.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
71.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
72.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
73.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
74.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
75.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
76.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
77.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
78.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
79.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
80.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
81.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
82.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
83.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
84.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
85.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
86.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
87.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
88.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
89.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
90.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
91.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
92.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
93.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
94.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
95.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
96.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
97.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
98.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
99.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
100.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
101.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
102.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
103.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
104.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
105.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
106.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
107.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
108.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
109.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
110.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
111.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
112.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
113.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
114.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
115.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
116.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
117.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
118.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
119.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
120.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
121.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
122.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
123.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
124.KP-0227NPMaciejKurasToruń
125.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
126.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
127.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
128.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
129.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
130.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
131.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
132.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
133.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
134.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
135.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
136.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
137.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
138.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
139.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
140.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
141.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
142.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
143.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
144.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
145.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
146.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
147.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
148.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
149.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
150.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
151.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
152.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
153.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
154.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
155.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
156.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
157.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
158.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
159.KP-0233NPArthurMletzakToruń
160.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
161.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
162.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
163.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
164.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
165.KP-0274NPRafałMysiakToruń
166.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
167.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
168.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
169.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
170.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
171.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
172.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
173.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
174.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
175.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
176.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
177.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
178.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
179.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
180.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
181.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
182.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
183.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
184.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
185.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
186.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
187.KP-0287NPPiotrPujanToruń
188.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
189.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
190.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
191.KP-0327NPMagdalenaRatajOlesno
192.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
193.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
194.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
195.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
196.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
197.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
198.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
199.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
200.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
201.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
202.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
203.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
204.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
205.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
206.KP-0223NPMarekRyczekToruń
207.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
208.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
209.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
210.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
211.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
212.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
213.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
214.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
215.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
216.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
217.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
218.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
219.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
220.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
221.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
222.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
223.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
224.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
225.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
226.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
227.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
228.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
229.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
230.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
231.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
232.KP-0380NPNatalia OktawiaTaczkowskaNakło nad Notecią
233.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
234.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
235.KP-0172NPTomaszTańskiBydgoszcz
236.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
237.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
238.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
239.KP-0379NPŁukasz AndrzejTrzosekKoronowo
240.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
241.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
242.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
243.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
244.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
245.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
246.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
247.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
248.KP-0328NPAleksandra AnnaWełnaBydgoszcz
249.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
250.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
251.KP-0099NPAdamWincekToruń
252.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
253.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
254.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
255.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
256.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
257.KP-0378NPMagdalenaZasławskaToruń
258.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
259.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
260.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
261.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
262.KP-0108NPIwona MariaZyman-FrydryszekBydgoszcz
263.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej