Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów

Stan na dzień: 27.02.2019, ilość członków czynnych: 253.

Lp. nr Imię Nazwisko Sortuj wg tej kolumny Miejscowość
1.KP-0241KarolinaAdamczyk-SkąpińskaBorówno gm. Dobrcz
2.KP-0239JoannaAdamskaLubraniec
3.KP-0189MałgorzataAdamskaToruń
4.KP-0163RomanAkenBydgoszcz
5.KP-0085ZdzisławAmbrożekBydgoszcz
6.KP-0126ElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
7.KP-0137MariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
8.KP-0010KrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
9.KP-0346EwelinaAptacyToruń
10.KP-0159WojciechArczyńskiInowrocław
11.KP-0251RafałBaldToruń, Bydgoszcz
12.KP-0224ZdzisławBałabańskiInowrocław
13.KP-0282JanuszBałabańskiInowrocław
14.KP-0325ArturBaranowskiWłocławek
15.KP-0299AnitaBarnaśBydgoszcz
16.KP-0247PiotrBartkowiakBydgoszcz
17.KP-0210BartłomiejBąbińskiWłocławek
18.KP-0285MartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
19.KP-0026AgnieszkaBernatToruń
20.KP-0011MarekBielskiBydgoszcz
21.KP-0286SławomirBieńkowskiWłocławek
22.KP-0335AgnieszkaBitowtBydgoszcz
23.KP-0188IzabelaBoczar-JaguszToruń
24.KP-0140MałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
25.KP-0294ArturBorkowiczToruń
26.KP-0243PiotrBrzezińskiŻnin
27.KP-0244JolantaBudzichowskaToruń
28.KP-0221JacekBudzyńskiBydgoszcz
29.KP-0318AleksandraBurytaBydgoszcz
30.KP-0153AnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
31.KP-0225SławomirChazbijewiczBydgoszcz
32.KP-0336MałgorzataChylińskaWłocławek
33.KP-0143TomaszCzajkaGrudziądz
34.KP-0105GrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
35.KP-0260DorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
36.KP-0015JaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
37.KP-0157JakubCzłonkowskiToruń
38.KP-0261NinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
39.KP-0062LucynaCzyżniewskaToruń
40.KP-0101JolantaCzyżowiczBydgoszcz
41.KP-0344KatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
42.KP-0044PiotrDąbrowskiToruń
43.KP-0263MarcinDąbrowskiToruń
44.KP-0144AnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
45.KP-0311TomaszDerezińskiGąsawa
46.KP-0027JolantaDomżałToruń
47.KP-0086JuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
48.KP-0315BeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
49.KP-0347PiotrDudaKończewice
50.KP-0043PrzemysławDudziukToruń
51.KP-0203MarzenaDybowskaKarolewo gm. Dobrcz
52.KP-0301AmabelaDyllaToruń
53.KP-0136ErnestEssuman-MensahBiałe Błota
54.KP-0214KrzysztofFaleńczykBydgoszcz
55.KP-0138HannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
56.KP-0046BogdanFryndtToruń
57.KP-0204Aleksander FilipFurmanekToruń
58.KP-0147JacekGalickiWłocławek
59.KP-0298MarcinGawłowskiSkępe
60.KP-0254JacekGawrońskiToruń
61.KP-0324ŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
62.KP-0236KatarzynaGlamowskaBydgoszcz
63.KP-0295RadosławGłowackiGrudziądz
64.KP-0112JoannaGołataBydgoszcz
65.KP-0326PawełGoniaBydgoszcz
66.KP-0317JakubGorzkaToruń
67.KP-0134MartaGórakBydgoszcz
68.KP-0092AleksandraGraczykBydgoszcz
69.KP-0139ElżbietaGrochockaToruń
70.KP-0039MarekGroszGrudziądz
71.KP-0320BartoszGroszGrudziądz
72.KP-0341AdrianGrzegorczykŻnin
73.KP-0079MarinaGrzybekBydgoszcz
74.KP-0208MonikaHahnBydgoszcz
75.KP-0296MałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
76.KP-0116JerzyHurynBydgoszcz
77.KP-0258ŁukaszIdziakToruń
78.KP-0178MariaIngielewiczWłocławek
79.KP-0264MichałJagłaGrudziądz
80.KP-0014AdamJagłaGrudziądz
81.KP-0078MariuszJanikBydgoszcz
82.KP-0269SylwiaJankowskaBydgoszcz
83.KP-0007MariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
84.KP-0029EdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
85.KP-0270Tomasz PiotrJankowskiWłocławek
86.KP-0180DanutaJaroszewskaBydgoszcz
87.KP-0322KamilJasikBydgoszcz
88.KP-0013GrzegorzJaworskiBydgoszcz
89.KP-0002MarekJodkiewiczBydgoszcz
90.KP-0181JanJurkowskiInowrocław
91.KP-0034DanutaKaczmarekBydgoszcz
92.KP-0340KatarzynaKalkowskaToruń
93.KP-0176AlicjaKamieniarzBydgoszcz
94.KP-0197BartoszKamińskiBydgoszcz
95.KP-0343PiotrKamińskiToruń
96.KP-0255KrzysztofKaniewskiCiechocinek
97.KP-0276WojciechKapkaGrudziądz
98.KP-0031KrzysztofKempaBydgoszcz
99.KP-0338KatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
100.KP-0162IrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
101.KP-0155PiotrKlecanToruń
102.KP-0306MonikaKnutŚliwice
103.KP-0228MaciejKodzikBydgoszcz
104.KP-0047AdamKołodziejToruń
105.KP-0211SylwiaKołodziejukToruń
106.KP-0129PiotrKołodziejukToruń
107.KP-0226AgataKołodzińskaToruń
108.KP-0142GrażynaKonarskaCiechocinek
109.KP-0094PiotrKoziejToruń
110.KP-0016TadeuszKrepskiGrudziądz
111.KP-0309AleksandraKubisiakToruń
112.KP-0300EmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
113.KP-0316MonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
114.KP-0273MichałKulczyńskiBydgoszcz
115.KP-0110MałgorzataKulejewskaBydgoszcz
116.KP-0227MaciejKurasToruń
117.KP-0107WojciechKwiatkowskiBydgoszcz
118.KP-0330KatarzynaLebieckaBydgoszcz
119.KP-0148PiotrLewińskiBydgoszcz
120.KP-0342EwelinaLiberackaBydgoszcz
121.KP-0059AlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
122.KP-0293JoannaLipskaToruń
123.KP-0235Anna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
124.KP-0212KatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
125.KP-0242JustynaŁomaszewiczBydgoszcz
126.KP-0145AndrzejŁozińskiToruń
127.KP-0252RobertŁuckaBydgoszcz
128.KP-0037KrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
129.KP-0171PawełŁukowiczBydgoszcz
130.KP-0076MichałŁukowskiŻołędowo
131.KP-0184AdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
132.KP-0267ArturMaciejewskiBydgoszcz
133.KP-0057LudmiłaMagdańskaBydgoszcz
134.KP-0005SławomiraMalingowskaBydgoszcz
135.KP-0001AndrzejMalingowskiBydgoszcz
136.KP-0333KatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
137.KP-0045WiesławaMałolepsza-RadzikSławno
138.KP-0218BognaMarkowskaWłocławek
139.KP-0096Maciej MarcinMarkowskiWłocławek
140.KP-0259GrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
141.KP-0329KatarzynaMasalskaWielka Nieszawka
142.KP-0332AnnaMatosekToruń
143.KP-0028JerzyMatusiak-TusiackiToruń
144.KP-0310MagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
145.KP-0070MarekMelwińskiBydgoszcz
146.KP-0033MichałMianowskiBydgoszcz
147.KP-0169MariuszMichalskiWłocławek
148.KP-0114AgnieszkaMikielskaBydgoszcz
149.KP-0115JanuszMikielskiBydgoszcz
150.KP-0321MarekMischkerDrzycim
151.KP-0030KrystynaMiszczukBydgoszcz
152.KP-0233ArthurMletzakToruń
153.KP-0283IzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
154.KP-0303MarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
155.KP-0175JacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
156.KP-0064AndrzejMygaNiemcz
157.KP-0274RafałMysiakToruń
158.KP-0091PiotrNasiadekBydgoszcz
159.KP-0008ZenonNowackiBydgoszcz
160.KP-0201MałgorzataNowakBydgoszcz
161.KP-0290MarcinNowickiKoronowo
162.KP-0323PiotrNowickiOsówiec
163.KP-0245MikołajOstapiukWłocławek
164.KP-0219JacekOtapowiczBydgoszcz
165.KP-0035CezaryOwczarekToruń
166.KP-0275DanielaOwedyk-IdziakToruń
167.KP-0308RobertPaligaKoronowo
168.KP-0082EwaPasońBydgoszcz
169.KP-0229KatarzynaPaszkiewiczŚlesin
170.KP-0131AnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
171.KP-0292BeataPiaskowskaBydgoszcz
172.KP-0109AntoniPieczyńskiBydgoszcz
173.KP-0246PawełPietrzakToruń
174.KP-0279AnnaPikułaBydgoszcz
175.KP-0278ŁukaszPisarekBydgoszcz
176.KP-0314SławomirPolakŚwiecie
177.KP-0334MarcelinaPończochaBydgoszcz
178.KP-0006AdamPopielewskiBydgoszcz
179.KP-0337AgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
180.KP-0185TomaszPorębnyGrudziądz
181.KP-0040JarosławPudlińskiWłocławek
182.KP-0287PiotrPujanToruń
183.KP-0122JanuszPulikowskiKcynia
184.KP-0130MałgorzataRaczyńskaToruń
185.KP-0257MichałRadwańskiToruń
186.KP-0327MagdalenaRatajBydgoszcz
187.KP-0312ZbigniewRąbalskiBydgoszcz
188.KP-0054AnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
189.KP-0071RomanRomanowiczBydgoszcz
190.KP-0272PiotrRommelBydgoszcz
191.KP-0206GrzegorzRosaBydgoszcz
192.KP-0104DorotaRubik-SałacińskaInowrocław
193.KP-0199MagdalenaRuczkowskaToruń
194.KP-0124MarekRudnickiToruń
195.KP-0190AnnaRudólffToruń
196.KP-0113ZbigniewRudólffToruń
197.KP-0262AdamRudzińskiToruń
198.KP-0173MariuszRutzWarszawa
199.KP-0193SławomirRybackiBydgoszcz
200.KP-0223MarekRyczekToruń
201.KP-0253AgataSadkowskaToruń
202.KP-0297PaulinaSądejSkłudzewo
203.KP-0077MałgorzataSchmidtBydgoszcz
204.KP-0319DominikSkąpskiBydgoszcz
205.KP-0049MirosławSkorczyńskiToruń
206.KP-0009Jan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
207.KP-0284PawełSkóraBydgoszcz
208.KP-0291KarolSłuszkiewiczToruń
209.KP-0250BeataSmagaBrodnica
210.KP-0087StanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
211.KP-0281PiotrSobocińskiToruń
212.KP-0222JoannaSollichBydgoszcz
213.KP-0041JolantaStańczakWłocławek
214.KP-0313AnnaStasiakToruń
215.KP-0167BogusławStroszejnWłocławek
216.KP-0067ElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
217.KP-0304MarikaSupersonKoronowo
218.KP-0012JerzySzaflarskiBydgoszcz
219.KP-0090JacekSzczutkowskiBydgoszcz
220.KP-0120ZbigniewSzewczykToruń
221.KP-0135AndrzejSzmelterBydgoszcz
222.KP-0053AnnaSzulcToruń
223.KP-0089SławomirSzumińskiBydgoszcz
224.KP-0177TadeuszŚliwińskiCiechocinek
225.KP-0271KatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
226.KP-0038MałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
227.KP-0288JoannaTadychBydgoszcz
228.KP-0095JanTajchmanToruń
229.KP-0069JanTamulewiczBydgoszcz
230.KP-0050MariaTatarzyckaToruń
231.KP-0215AgataTomaszewskaBydgoszcz
232.KP-0075LeszekTruchelToruń
233.KP-0302MonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
234.KP-0307AdriannaTyrakowskaBydgoszcz
235.KP-0093ZbigniewWajerToruń
236.KP-0128BarbaraWalaszekToruń
237.KP-0149JacekWaraczewskiBydgoszcz
238.KP-0003BożenaWawrzkowiczBydgoszcz
239.KP-0081GrzegorzWdowiakBydgoszcz
240.KP-0213MałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
241.KP-0345MartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
242.KP-0328AleksandraWełnaBydgoszcz
243.KP-0132ZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
244.KP-0305MonikaWilbrandtBiałe
245.KP-0099AdamWincekToruń
246.KP-0266DorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
247.KP-0141JacekWiśniewskiBydgoszcz
248.KP-0021WłodzimierzWitwickiWłocławek
249.KP-0152ZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
250.KP-0102KrzysztofZakrzewskiBrodnica
251.KP-0196IzabelaZwolickaGrudziądz
252.KP-0108IwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
253.KP-0268KrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski