Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Sortuj wg tej kolumny Imię Nazwisko Miejscowość
1.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
2.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
3.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
4.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
5.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
6.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
7.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
8.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
9.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
10.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
11.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
12.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
13.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
14.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
15.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
16.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
17.KP-0081NPGrzegorzWdowiakBydgoszcz
18.KP-0009NPJan WojciechSkowrońskiBydgoszcz
19.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
20.KP-0099NPAdamWincekToruń
21.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
22.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
23.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
24.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
25.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
26.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
27.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
28.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
29.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
30.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
31.KP-0259NPGrażynaMarszałek-MańkowskaToruń
32.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
33.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
34.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
35.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
36.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
37.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
38.KP-0108NPIwonaZyman-FrydryszekBydgoszcz
39.KP-0253NPAgataSadkowskaToruń
40.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
41.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
42.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
43.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
44.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
45.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
46.KP-0087NPStanisławSmolarskiŁochowo gm. Białe Błota
47.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
48.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
49.KP-0359NPTomaszMikrutToruń
50.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
51.KP-0223NPMarekRyczekToruń
52.KP-0306NPMonikaKnutŚliwice
53.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
54.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
55.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
56.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
57.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
58.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
59.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
60.KP-0012NPJerzySzaflarskiBydgoszcz
61.KP-0093NPZbigniewWajerToruń
62.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
63.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
64.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
65.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
66.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
67.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
68.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
69.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
70.KP-0089NPSławomirSzumińskiBydgoszcz
71.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
72.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
73.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
74.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
75.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
76.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
77.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
78.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
79.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
80.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
81.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
82.KP-0347NPPiotrDudaKończewice
83.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
84.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
85.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
86.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
87.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
88.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
89.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
90.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
91.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
92.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
93.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
94.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
95.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
96.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
97.KP-0371NPNatalia AnnaŁośBydgoszcz
98.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
99.KP-0378NPMagdalenaZasławskaToruń
100.KP-0379NPŁukasz AndrzejTrzosekKoronowo
101.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
102.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
103.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
104.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
105.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
106.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
107.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
108.KP-0188NPIzabelaBoczar-JaguszToruń
109.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
110.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
111.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
112.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
113.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
114.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
115.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
116.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
117.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
118.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
119.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
120.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
121.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
122.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
123.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
124.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
125.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
126.KP-0329NPKatarzynaCiemielewskaWielka Nieszawka
127.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
128.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
129.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
130.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
131.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
132.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
133.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
134.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
135.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
136.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
137.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
138.KP-0252NPRobertŁuckaBydgoszcz
139.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
140.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
141.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
142.KP-0134NPMartaGórakBydgoszcz
143.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
144.KP-0287NPPiotrPujanToruń
145.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
146.KP-0274NPRafałMysiakToruń
147.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
148.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
149.KP-0046NPBogdanFryndtToruń
150.KP-0138NPHannaFalkiewicz-MarciniakBobrowo
151.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
152.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
153.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
154.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
155.KP-0116NPJerzyHurynBydgoszcz
156.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
157.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
158.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
159.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
160.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
161.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
162.KP-0002NPMarekJodkiewiczBydgoszcz
163.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
164.KP-0180NPDanutaJaroszewskaBydgoszcz
165.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
166.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
167.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
168.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
169.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
170.KP-0203NPMarzenaDybowskagm. Dobrcz
171.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
172.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
173.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
174.KP-0011NPMarekBielskiBydgoszcz
175.KP-0026NPAgnieszkaBernatToruń
176.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
177.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
178.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
179.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
180.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
181.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
182.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
183.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
184.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
185.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
186.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
187.KP-0221NPJacekBudzyńskiBydgoszcz
188.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
189.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
190.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
191.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
192.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
193.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
194.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
195.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
196.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
197.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
198.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
199.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
200.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
201.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
202.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
203.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
204.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
205.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
206.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
207.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
208.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
209.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
210.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
211.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
212.KP-0233NPArthurMletzakToruń
213.KP-0030NPKrystynaMiszczukBydgoszcz
214.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
215.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
216.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
217.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
218.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
219.KP-0070NPMarekMelwińskiBydgoszcz
220.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
221.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
222.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
223.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
224.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
225.KP-0206NPGrzegorzRosaBydgoszcz
226.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
227.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
228.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
229.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
230.KP-0040NPJarosławPudlińskiWłocławek
231.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
232.KP-0006NPAdamPopielewskiBydgoszcz
233.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
234.KP-0109NPAntoniPieczyńskiBydgoszcz
235.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
236.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
237.KP-0028NPJerzyMatusiak-TusiackiToruń
238.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
239.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
240.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
241.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
242.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
243.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
244.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
245.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
246.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
247.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
248.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
249.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
250.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
251.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
252.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
253.KP-0227NPMaciejKurasToruń
254.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
255.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
256.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
257.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
258.KP-0001NPAndrzejMalingowskiBydgoszcz
259.KP-0005NPSławomiraMalingowskaBydgoszcz
260.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
261.KP-0184NPAdamMaciejewskiOsówiec gm. Sicienko
262.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
263.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
264.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
265.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
266.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
267.KP-0212NPKatarzynaŁaskarzewska-KarczmarzBydgoszcz
268.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
269.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
270.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej